İç Hava Kalitesi Seti Optimum İç Hava Kalitesi Sağlar

07 Ağustos 2022 Dergi: Temmuz-Ağustos 2022

Konfor algısını somutlaştırmak için standartlara uygun ölçümler yapılırken dikkate alınması gereken pek çok şey vardır.

testo 400, iç ortamın standartlara uyacak şekilde ayarlanmasını sağlar, böylece personelin hastalık nedeniyle işe devam etmemesi riskini en aza indirir. testo 400 ve kapsamlı prob portföyü ile ilgili tüm parametreler hızlı, güvenilir ve akıllı şekilde belirlenebilir.

Akıllı ölçüm menüleri

testo 400, standartlara uygun ölçümler alınabilmesine aktif olarak yardımcı olur. Konfor seviyesi ölçümünde adım adım yönlendirir ve ölçüm sonuçlarının sağlıklı değerlendirilebilmesini sağlar.

Kablosuz (wireless) kolaylık

Konfor seviyesi ve iç ortam hava kalitesi için tüm problar kablosuz Bluetooth varyantında da mevcuttur. Bu, ölçüm çantasında daha fazla alan yaratırken ölçüm esnasında da kolaylık sağlar.

IAQ uzun süreli ölçüm

IAQ datalogger, testo 400 kullanılarak programlandıktan sonra altı adede kadar farklı probla uzun süreli ölçümler için kullanılabilir.

Pratik aksesuarlar

Ölçüm cihazını ve probları her zaman standartlara uygun şekilde konumlandırmak ve konfor seviyesi ölçümleri için ölçüm tripodu kolaylık sağlar.

Uzun süreli ölçümler yapmak üzere iyi bir donanıma sahip olabilmek için, iç hava kalitesi datalogger’i, testo 400 İHK ve konfor seti ile birlikte 14.10.2022 'ye kadar ücretsiz olarak temin edilebilir.Slider Altına
Söyleşi