Header Reklam
Header Reklam

ACademi Eğitim Platformu, İklimlendirme Sektörünün Gelişimine Katkı Sağlıyor

18 Mart 2021 Dergi: Mart-Nisan 2021
ACademi Eğitim Platformu, İklimlendirme Sektörünün Gelişimine Katkı Sağlıyor

67 yıldır iklimlendirme sektöründe öncü olan Alarko Carrier’ın eğitim ve yetkinlik kazandırma platformu ACademi Eğitim Platformu (Alarko Carrier Academi), geleneksel eğitimlerinin yanı sıra dijital ortamda zaman ve mekân bağımsız online eğitim imkanlarıyla sektör çalışanlarının mesleki ve kurumsal gelişimini destekliyor.

Bilginin sektöre yayılımını hedefleyen ACademi Eğitim Platformu, alanında uzman personeller ve eğitimciler tarafından iklimlendirme sektörünün tüm çalışanlarına eğitimler gerçekleştiriyor. İçerik ve deneyim paylaşımı odaklı bir öğrenme süreci sağlayan ACademi, iş süreçlerindeki verimliliğin ve başarının artmasına önemli katkılar sunuyor.

Günümüzün en gelişmiş eğitim olanaklarından faydalanarak oluşturulan eğitim platformu ACademi’de, geleneksel eğitimlerin yanı sıra internet ortamında, zamandan ve mekândan bağımsız olarak gerçekleştirilen online eğitim imkânları da bulunuyor. 

Sektör çalışanlarının mesleki ve kurumsal gelişimi ön planda

Sektöre eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmayı amaçlayan ACademi, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanıyor. Ayrıca eğitimlerin online da yapılabilmesi sayesinde süreklilik hedefleniyor.

ACademi’nin titizlikle hazırlanmış eğitim müfredatında sosyal içerikli konular da yer alıyor. ACademi portalının sosyal öğrenme bölümünde çevre, insan, psikoloji, mimarlık, sağlık, gastronomi, yaratıcılık ve benzeri konularda içerikler bulunuyor.

ACademi’de öğrenme yöntemi olarak hem sınıf içi eğitim hem de dijital platformlar kullanılırken, eğitmen kaynağı ise yine hem içeriden hem de dışarıdan tahsis ediliyor. Hedef kitlesinin çoğunluğu servis çalışanları olan ACademi, her bir katılımcının gelişimini takip ederek destekliyor. 

Kullanıcılar, yenilenen Alarko Carrier Akademi’nin online platformuna özel olarak hazırlanan içeriklerden herhangi bir kayıt yaptırmadan da faydalanabiliyor.

ACademi’nin sağladığı tüm eğitim, webinar ve etkinlik faaliyetlerinden faydalanmak, mesleki ve kurumsal gelişiminize katkı sağlamak isterseniz akademi.alarko-carrier.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Slider Altına