Alarko Carrier’dan Antalya’da Çifte Açılış

27 Haziran 2018 Dergi: Mayıs-Haziran 2018

Alarko Carrier, Antalya’da yaptığı iki açılışla pazara sunduğu Toshiba ve Carrier ürünlerini, Antalya’daki tüketicilerle buluşturuyor. Alarko Carrier ailesine yeni katılan bayiler ve mevcut mağazalardaki yenileme çalışmaları ile tüketicilere verilen hizmet kalitesinin daha yüksek seviyelere çıkarılması amaçlanıyor.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yenilenen mağazasında hizmet vermeye devam eden Çakır İklimlendirme’nin açılışına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, Alarko Carrier Ankara Bayilik Satışları Müdürü Ali İsmet Koçak, Alarko Carrier Antalya Büro Müdürü Cevdet Bingöl ile birlikte çok sayıda bölge sorumlusu ve davetli katıldı. En iyi satış hizmeti sunan bayi olma vizyonuyla hareket ettiklerini belirten Çakır İklimlendirme yetkilisi Abdullah Çakır, odak noktalarının, müşterilere verdikleri hizmette memnuniyetin daim olmasını sağlayıp en yeni ürünleri en kısa sürede Antalyalı tüketicilere ulaştırmak olduğunu belirtti.

Mekanik tesisat ve yangın korunum sistemleri alanında hizmet veren Twintech Mühendislik de Alarko Carrier ailesine katıldı. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde Toshiba ürünlerini tüketiciyle buluşturacak Twintech Mühendislik, Antalya Mühendis Mimarlar Odası Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Alarko Carrier Antalya Büro Müdürü Cevdet Bingöl, Alarko Carrier bölge sorumluları ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni ile hizmet vermeye başladı. Twintech Mühendislik yetkilisi Hasan Tanal, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanındaki tecrübelerini Toshiba markası ile birleştirerek daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflediklerini belirtti.Slider Altına
Söyleşi