Alarko Carrier’dan Görüntülü Keşif ve Tanıtım Hizmeti

18 Temmuz 2021 Dergi: Temmuz-Ağustos 2021

İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Alarko Carrier, ürün portföyünde bulunan Toshiba, Alarko ve Carrier marka split klimalar ile Alarko ve Wolf marka kombi modelleri için uzaktan görüntülü keşif ve tanıtım hizmeti vermeye başladı.
67 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alarko Carrier, müşterilerine istediği mekana en uygun ürün modelini, uzaktan görüntülü hizmet alarak tanıma fırsatı sunuyor. Hizmeti deneyimlemek isteyen kullanıcılar, hafta içi çalışma saatleri içerisinde www.alarko-carrier.com.tr ve www.toshiba-klima.com.tr web sayfalarından, ev konforunda ve güvenli bir şekilde kendilerine uygun saatte randevu alabiliyorlar.
Kullanıcılar, talep edilen randevu saatinde akıllı cep telefonlarına iletilen bir link yardımıyla uzaktan görüşmeye başlayabiliyorlar. Alarko Carrier’ın konusunda uzman personeli; ürünlerin sergilendiği bir salonda, kullanıcıların talep ettikleri randevu saatinde görüntülü olarak karşılayarak tüm soruları yanıtlıyor. Ayrıca ürünlerin sergilendiği salonda uzman personel, ihtiyaçlara yönelik ürünlerin seçilmesinde de destek oluyor.
Uzaktan görüntülü hizmet sayesinde kullanıcılar istediği ürüne kısa sürede ulaşarak zamandan da tasarruf edebilecekler.Slider Altına
Söyleşi