Header Reklam
Header Reklam

Baymak ve De Dietrich, Yeni Yetkili Servis Konseptiyle Gaziantep’te Üstün Bir Müşteri Deneyimi Yaşatıyor

25 Kasım 2023
Baymak ve De Dietrich, Yeni Yetkili Servis Konseptiyle Gaziantep’te Üstün Bir Müşteri Deneyimi Yaşatıyor

BDR Thermea Group’un 6 dünya markası arasında yer alan Baymak ve De Dietrich, tek çatı altında buluşturduğu yenilenen yetkili servis konseptiyle Gaziantep’te müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor. 
Dünyada enerji dönüşümünün öncülerinden biri olan BDR Thermea Group’un altı küresel markası arasında yer alan ve sundukları iklimlendirme çözümlerinin yanında güçlü servis hizmetiyle milyonlarca kullanıcı ve bayinin güvenini kazanan Baymak ve De Dietrich, uzman servis teknisyenleriyle ve yenilenen yetkili servis konseptiyle Gaziantep’te üstün bir müşteri deneyimi yaşatıyor. 
Dönüşüm tüm illere yayılacak
Ülke genelinde sunduğu hizmet ağını ve çözümlerini günden güne büyütürken, teknik donanımlı ekipman ve araçlarla müşterilerinin her zaman yanında olarak marka ile olan deneyimindeki tüm süreçlerinde yüksek müşteri memnuniyetini önceliklendiren Baymak ve De Dietrich, yetkili servislerini artık tek çatı altında buluşturuyor. Tüm Baymak ve De Dietrich yetkili servislerinin gücünü birleştirmesiyle sunulacak üstün servis hizmetleri ve servis teknisyenlerinin son teknolojiyle güncellenen eğitimleri sayesinde Gaziantep ve çevresine üstün bir müşteri deneyimi yaşatılacak. Yeni konsept kapsamında şu ana kadar Türkiye genelinde 50’ye yakın yetkili servis yenilenirken, ülke çapında dönüşüm 2024 yılında da devam edecek.Slider Altına