BITZER Digital Network ile Tanışın

15 Ağustos 2021 Dergi:

BITZER Digital Network (BDN), soğutma ve iklimlendirme sektöründe dijitalleşmenin zorluklarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak amacıyla tüm BITZER ortakları için kullanıma hazır. Ağ, ücretsiz işlevlerin yanı sıra genişletilmiş özelliklerle kullanıcılar ve kuruluşlar için çok özel avantajlar sağlıyor. 

BDN, BITZER ürünlerini kullanan farklı paydaşlar için dijital bir altyapıdır. BDN ile BITZER ürünlerini hem genel bir bakış açısıyla hem de her detayıyla yönetebilirler. BDN’nin ana yönlerinden biri, ilgili kullanıcı ekipmanını takip etmek için basit bir çözüm sunarak, ürün ve uygulama ile ilgili tüm bilgilere erişimi, depolamayı ve yönetimi kolaylaştırmaktır. Ayrıca, hizmet etkinliklerini düzenlemeye yardımcı olur ve kullanıcılara gerekli tüm verileri tek bir tıklamayla sunarak zamandan tasarruf sağlar. Ağ, ihtiyaç duyulan her bilgiyi ve dijital hizmeti tek bir kaynakta birleştirir. Bu önemli ürüne ve uygulamaya özel bilgiler birden çok düzeyde görüntülenir.

İlgili tüm bilgilere erişim

BDN ile kullanıcılar, dijital BITZER yedek parça kataloğu olan ePARTS’a özel bir bağlantı ile, kullanımda olan tüm BITZER ürünleriyle ilgili örneğin belgeler, kullanım kılavuzları ve teknik ve uygulama bilgileri ile yedek parçalar gibi bilgilere erişebilir. Ayrıca, kompresör çizimleri ve spesifikasyonları ile birlikte özel sertifikalar ve onaylara BDN üzerinden erişilebilir. Buna ek olarak, BEST yazılımı aracılığıyla yüklenen tüm veri günlükleri, BDN’deki ilgili ürüne otomatik olarak atanır ve indirilebilir, böylece kullanıcıya mevcut ürünle ilgili tüm gerekli bilgileri bir bakışta sunar. 

Kurulumların ve servis görevlerinin yönetimi

BDN, kurulumları ve sistemleri kapsamlı ve esnek bir yapıda gösterir. Kullanıcılar, hizmet raporları ve sistem akış şeması gibi ilgili belgelerini kendileri yükleyebilir. Belirli bir ürün ve kurulum için servis işlerinin tam geçmişi de BDN’de gözden geçirilebilir. BITZER iş ortakları, ilgili resimleri yükleyebilir ve ilgili bölgeleri işaretleyebilir, bu da onların yerinde hizmet personeli tarafından daha kolay tespit edilmesini sağlar. Ek olarak, tüm kurulumlar için servis görevleri, farklı filtre seçeneklerine sahip özel bir sayfada özetlenir ve kullanıcılara tüm servis aktivitelerine genel bir genel bakış sağlar.

Kuruluşlar içinde kolay kayıt ve bilgi paylaşımı

BDN, kullanıcının kuruluşunun çeşitli üyeleri için farklı erişim seviyeleri sağlayabilir. Şu anda tüm bir organizasyon için yönetilebilen üç farklı seviye mevcuttur. BDN’de, ilgili tüm paydaşlar için ilgili bilgilere erişime izin vermek için depolanan ekipman diğer kuruluşlarla da paylaşılabilir.

Canlı cihaz verilerine dayalı hizmetler

Tüm bu bilgi hizmetleri ücretsiz olarak mevcuttur ve myBITZER portalının her kullanıcısı için BITZER web sitesi üzerinden erişilebilir. Ek olarak BDN, BITZER IQ ürünleri tarafından sağlanan canlı verilere dayalı; uzaktan erişim ve arıza bildirimlerinin yanı sıra kompresör verilerini analiz etmenin farklı yolları da dahil olmak üzere benzersiz dijital hizmetler sunar. Bu işlevler, canlı kompresör çalışma verilerine dayanmaktadır. Çok ayrıntılı ve kesin kompresör bilgileri sağlayarak uzaktan gerçek zamanlı sorun giderme için benzersiz bir fırsat sunar.Söyleşi