Bock GmbH, Mobil ve Sabit Bock kompresörleri için BOCKlub Kompresör Yağını Pazara Sundu

04 Ağustos 2021 Dergi:

3 Ağustos 2021'de yeni BOCKlub kompresör yağı pazara sunuldu. BOCKlub yağları, doğal ve sentetik soğutucu akışkanlara sahip tüm BOCK kompresörleri için uygundur ve BOCK kompresörleri ve bunların eksiksiz uygulama limitleriyle eşleştirilir ve onaylanır.
Sürekli artan performans gereksinimleri ve yeni soğutucu akışkanların kullanımı ile ilgili olarak kompresörlerin ekonomik verimliliğini ve performansını kalıcı olarak garanti etmek Bock GmbH'nin önceliğidir. Bunu başarmak konusunda, yeni gereksinimler ve uygulamalara tam uyumlu, düzenli olarak test edilen yağlar önemli bir bileşendir.
Düşük sıcaklıktan ısı pompasına kadar çok çeşitli uygulamalar için özel olarak üretilmiştir.
Bock şirketi, yeni BOCKlub kompresör yağı serisi ile gelecekte yüksek düzeyde aşınma koruması sağlamak ve kompresörlerin verimliliği ile hizmet ömründe bir artış garanti etmek istiyor. BOCKlub kompresör yağları, kaynakların korunmasına yardımcı olur ve soğutma sistemlerinin enerji tüketimini en aza indirir. Mükemmel viskozite ve termal davranışı ile daha önce kullanılan yağların karşısında kolay ve mantıklı bir sistem iyileştirmesi olanağı sunar. Uzun süreli testlerde kalitesi test edilmiş BOCKlub kompresör yağları 3 Ağustos'tan itibaren satışa sunuldu.Söyleşi