Bosch Termoteknoloji’den “Geniş Kapsamlı Garanti”

31 Ağustos 2021 Dergi:

“Görülmemiş Geniş Kapsamlı Garanti” sloganıyla Bosch Termoteknoloji, 2 Ağustos itibarıyla devreye alınan güncel Bosch kombi sahiplerine avantajlı garanti kampanyası sunuyor.

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için yeni ve geniş kapsamlı bir garanti kampanyası hazırladı. Hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetleriyle Bosch Termoteknoloji, “Görülmemiş Geniş Kapsamlı Garanti” kampanyasıyla Bosch Condens 2200i W 20 kW ve 24 kW, Condens 2300i W 24 kW, Condens 7000i W 24 kW ve 30 kW, Condens 2500 W 24 kW, Comfort Condense 30 kW ve 35 kW ısıtma kapasiteli modelleri tercih eden kullanıcılara avantaj sağlıyor.

2 Ağustos’tan sene sonuna kadar geçerli olacak kampanyada yer alan kombilerin kampanya tarihlerinde ve Bosch Termoteknik yetkili servisi tarafından devreye alınmış olması gerekiyor. Mekanik tesisat ve su kalitesi kaynaklı işlemleri de artık garanti kapsamına alan marka, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Detaylı bilgi için Bosch Termoteknoloji’nin kurumsal sosyal medya hesaplarını takip edebilir, kampanya koşulları için Bosch Termoteknoloji resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.
 Söyleşi