CNR FLEX, Şirketler Grubu Olma Yolunda Hızla İlerliyor

28 Ekim 2020 Dergi: Kasım-Aralık 2020

CNR FLEX, uzun vadeli ve stratejik hedefleri doğrultusunda GNC MAKİNE’nin yüzde 80 hissesini yakın zamanda bünyesine kattı.

Caner Çakır tarafından 2015 yılında kurulan CNR FLEX, 3 yıl içinde yaptığı önemli yatırımlar ile 2018 yılında gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlayarak üretime başladı. Kurulduğu günden itibaren iş ortakları ile nitelikli iş ilişkisi kurup kaliteli büyümeyi hedefleyen CNR FLEX, 2000 m2’lik üretim tesisinde ağırlıklı olarak doğalgaz esnek metal hortumları üretiyor olmanın yanı sıra yangın grubu esnek hortumlarında ve substation ürün gruplarında da üretime devam ediyor. 

Halihazırda farklı sektörlerde de hizmet veren CNR FLEX, uzun vadeli ve stratejik hedefleri doğrultusunda GNC MAKİNE’nin yüzde 80 hissesini yakın zamanda bünyesine kattı.

GNC MAKİNE, talaşlı imalat sektöründe ürettiği kaliteli ve hassas ürünler ile sektöründe aranılan firmalar arasında yer alıyor. 2014 yılında kurulan GNC MAKİNE, CNR FLEX çatısı altında;

  • Beyaz Eşya Bağlantı Parçaları, 
  • Gaz ve Gaz Armatürleri, 
  • Flex Bağlantı Parçaları, 
  • Gaz Saati Bağlantı Parçaları, 
  • Otomotiv Bağlantı Parçaları ve Hidrolik Bağlantı Parçaları 

üretimine 1000 m2‘lik tesisinde CNC Torna, CNC Otomat, Tek Milli ve Çok Milli Otomat tezgahları ve kendi tasarımı olan makine parkuru ile son hız devam ediyor.  

Yurtiçinde yaptığı yatırımlar ve hayata geçmeyi bekleyen projeleri ile yerini sağlamlaştıran CNR FLEX yurtdışına da yaptığı ihracatlar ile Avrupa’da da söz sahibi olmayı amaçlıyor.Söyleşi