COPA’dan, Çok Az Miktardaki Şikâyet Oranına Dikkat Çekmek için Özel Bir Proje

27 Temmuz 2022 Dergi: Temmuz-Ağustos 2022

COPA, klimalarının neredeyse yok denecek kadar az olan şikayet oranına dikkat çekmek üzere özel bir projeyi hayata geçirdi. COPA imzalı www.yazinunutun.com web sitesi, tüketicilerinin klima şikayetlerini unutup diğer şikayetlerine zaman ayırabileceğini ve bu web sitesi üzerinden yazıp unutabileceğini vurguluyor. Yazinunutun.com sitesi,  hayata dair birçok absürt ve eğlenceli şikayetlerinizi yazıp içinizi dökerek unutabileceğiniz bir platform olarak yayınlandı.   

Çevre dostu ve yüksek verimli iklimlendirme çözümleriyle öne çıkan COPA, klimalarını tanıttığı yeni reklam filmlerinde “Diğer Şikayetlerinize Zaman Ayırın. COPA Klima. Takın Unutun.” diyor. Bu reklam kampanyasıyla klimalarının neredeyse yok denecek kadar az olan şikayet oranına dikkat çekmeyi amaçlayan COPA, kampanyanın interaktif olması için hayata geçirdiği yazinunutun.com web sitesi üzerinden de kampanya iletişimini destekliyor.

Yazinunutun.com; tüketicilerin genellikle yaz aylarında artan klima şikayetlerini COPA klima ile unutacağı, hayata dair diğer şikayetlerini, gönüllerince dile getirebileceği ve içini dökebileceği bir platform olarak öne çıkıyor. Yazinunutun.com’un tanıtımının dijital ayağında sevilen stand up'çılar Deniz Özturhan, Tuna Kalınsaz ve Akın Aslan rol alıyor. 


 


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi