DemirDöküm’den Düzce Merkezdeki Yetkili Satıcısı Özmert Doğalgaz’a Ziyaret

28 Nisan 2021 Dergi: Mayıs-Haziran 2021

DemirDöküm, yetkili satıcı ziyaretlerine devam ediyor. Geniş ürün gamıyla Düzcelilerin ilk tercihi olan DemirDöküm, il merkezindeki yetkili satıcısı Özmert Doğalgaz’ı ziyaret etti.

DemirDöküm, üstün teknolojiye sahip ürünlerini müşterileriyle buluşturmak için Türkiye genelindeki yetkili satıcılarına gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Yoğuşmalı kombiden radyatöre, şofbenden termosifona, klimadan ısı pompasına, VRF sistemlerinden oda termostatına, yoğuşmalı kazandan elektrik ısıtıcısına kadar geniş bir ürün gamına sahip olan DemirDöküm, Düzce merkezde faaliyet gösteren yetkili satıcısı Özmert Doğalgaz’a ziyaret düzenledi. DemirDöküm Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu, İstanbul Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Satış Müdürü Özgen Hüseyinoğlu, Bölge Satış Yöneticisi Fatih Canbul, Satış Sorumlusu Onur Terzioğlu, Özmert Doğalgaz’ın sahibi Emrullah Merttürk ile bir araya geldi.

Türkiye genelinde sektörün en yaygın yetkili satıcı ve servis ağına sahip olduklarını belirten DemirDöküm Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu, “Düzce’de ve bölgedeki gücümüz her geçen gün artıyor. Bugün ziyaretini gerçekleştirdiğimiz Özmert Doğalgaz ile tüketicilerimizin taleplerini daha hızlı karşılayacağız, il genelindeki pazar liderliğimizi açık ara devam ettireceğiz” dedi. 

DemirDöküm’ün aile bütçesine katkı sağlayan, minimum enerji tüketimi ile maksimum konfor ve verim sağlayan ürünlerinin yanı sıra, satış sırası ve sonrasındaki hizmetleriyle de fark yarattığını belirten İrfanoğlu, “Tasarımı, kompakt boyutları, en yeni teknolojiye sahip özellikleriyle ürünlerimiz, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 50’yi aşkın ülkesinde ısı konforu ile özdeşleşmeyi başardı. Satış sonrası hizmetleriyle de sektörde referans noktası konumunda olan DemirDöküm, iş ortaklarının katkılarıyla geçen yılı yüzde 90’ın üzerinde müşteri memnuniyeti skoruyla tamamladı. Hedefimiz iş ortaklarımızdan alacağımız güç ile lider olduğumuz alanları korumak ve yeni başarılara imza atmak” açıklamasını yaptı.Slider Altına
Söyleşi