DemirDöküm Yetkili Servis Ağını Genişletiyor

28 Mayıs 2021 Dergi: Mayıs-Haziran 2021

DemirDöküm’ün Düzce ilinin merkezindeki yeni yetkili servisi Okyay Teknik oldu. Geniş ürün gamıyla Düzcelilerin tercihi olan DemirDöküm, yeni yetkili servisiyle birlikte ildeki gücünü artırmaya devam ediyor.

DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili servis sayısını artırmaya devam ediyor. Türkiye'nin 81 ilinde tüketicilerini geniş ürün gamıyla buluşturan DemirDöküm'ün yeni yetkili servisi Okyay Teknik oldu. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerde referans noktası olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren şirket, Düzce merkezde yeni yetkili servisiyle pazar lideri olduğu ilde ve bölgedeki gücünü artırmaya devam ediyor.

DemirDöküm'ün maksimum konfor ve verim sağlayan ürünlerinin yanı sıra, satış sonrasındaki hizmetleriyle de fark yarattığını belirten Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, “DemirDöküm olarak, birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyetinde başarıya ulaşmamızda iş ortaklarımıza önemli bir rol düşüyor. Yeni yetkili servisimiz Okyay Teknik’in açılışıyla birlikte, son iki yıldır çevre illerden destekle yürüttüğümüz Düzce ilindeki satış sonrası hizmetlerimizi daha da iyileştireceğimize; tüketicilerimizin taleplerini daha hızlı karşılayacağımıza inancımız tam. Bu yeni işbirliğinin her iki taraf için de hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
 Söyleşi