Enerya - DOSİDER İşbirliği Kazandırdı

03 Ekim 2021 Dergi:

Enerya Enerji ve DOSİDER işbirliği ile Enerya aboneleri için düzenlenen dev çekilişin talihlileri kombilerini teslim aldı. 10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen çekilişle belirlenen talihlilere toplam 54 kombi hediye edildi. Niğde’den kombi kazanan talihlilere hediyeleri Enerya Enerji Kapadokyagaz İşletme Müdürü Özenç Gezgin tarafından teslim edildi.

‘Doğalgazsız ev kalmayacak’ anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Enerya Enerji, doğalgaza ulaşımın önündeki engelleri kaldırıp doğalgaza geçişi kolaylaştırmak için birbirinden özel fırsatlar sunuyor. 

Dev çekilişte 54 kombi hediye edildi

Enerya Enerji’nin, DOSİDER (Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)  işbirliğiyle düzenlediği dev kombi çekilişinin talihlileri kombilerini teslim aldı. Her daim kullanıcıları konfor ile buluşturan ve doğalgaz rahatlığını evlere taşıyan Enerya Enerji’nin ‘doğalgazsız ev kalmayacak’ yaklaşımıyla başlattığı kampanya kapsamında, 1 Haziran–31 Temmuz tarihleri arasında abone olan talihlilere toplamda 54 kombi hediye edildi.

Enerya Enerji’nin faaliyet gösterdiği; Antalya, Aydın, Konya, Niğde, Nevşehir, Denizli, Karaman, Ereğli, Erzincan ve Aksaray’dan katılım gösteren yeni aboneler, kazandıkları kombileri teslim alırken, Niğde’den kombi kazanan talihlilere hediyeleri Enerya Enerji Kapadokyagaz İşletme Müdürü Özenç Gezgin tarafından teslim edildi.

Doğalgaz bağlantı bedeline 10 taksit imkânı

Türkiye’nin lider enerji şirketi Enerya Enerji, doğalgaza geçişi kolaylaştırmak için farklı avantajlar sunmaya devam ediyor. Faaliyet gösterdiği 10 ilde hayata geçirdiği kampanya ile 1 Eylül – 30 Kasım tarihleri arasında doğalgaz bağlantı bedeline 10 taksit imkânı sunuyor. 

Ayrıca Enerya Enerji, her evin doğalgaz konforuna sahip olması için hizmet verdiği tüm bölgelerdeki yeni abonelere özel, yalnızca doğalgaz dönüşümünde geçerli olan 36 ay vadeli bireysel kredi kampanyasıyla yeni abonelere VakıfBank’tan 3.000 TL’den başlayarak 15.000 TL’ye kadar, 36 ay vade ile kredi kullanma fırsatı da sunuyor.


Etiketler


Söyleşi