Enkar Mühendislik ve Konerji Mühendislik Artık Üntes-Nibe Bayisi

24 Şubat 2021 Dergi: Ocak-Şubat 2021

Enkar Mühendislik ve Konerji Mühendislik, Üntes-Nibe bayisi olarak İzmir’de hizmet vermeye başladı.

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Üntes, İzmir’deki Enkar Mühendislik ve Konerji Mühendislik firmaları ile Nibe Isı Pompası ürünleri kapsamında bayilik sözleşmesi imzaladı.

53 yılı aşkın süredir iklimlendirme alanında faaliyet gösteren Üntes, geçen yılın sonlarında ısı pompası ürünleriyle öne çıkan, dünya çapında 15.000’den fazla çalışanı olan İsveç merkezli NİBE Grup ile bir ortaklık gerçekleştirmişti. Bu ortaklık sonucunda ürün gamına eklenen ısı pompaları ile bayi yapılanmasına giden Üntes, Konerji Mühendislik ve Enkar Mühendislik bayileri ile İzmir’de hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin dört bir yanında bayi yapılanmasına giden Üntes, Nibe’nin inovatif ürün geliştirme kabiliyeti ve enerji verimli, düşük ses seviyeli, yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile müşterilerine sürdürülebilir çevreci ve akılcı çözümler sunmayı hedefliyor.

Isı pompası ürünlerinin yanı sıra Hisense Split Klimalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes, bu ürün gamındaki bayi yapılanmasını da kısa zamanda geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye hazırlanıyor.Söyleşi