ESSİAD Üyelerinden Öğrencilere Tablet Desteği

11 Aralık 2020 Dergi: Kasım-Aralık 2020

ESSİAD, 30 Ekim 2020 tarihinde İzmir’de gerçekleşen depremden etkilenen ve pandemi sürecinde uzaktan eğitim almak zorunda kalan ihtiyaç sahibi olan çocuklarımızın orta ve uzun vadede eğitim ve öğretimlerine destek olmak için üyelerinin bağışladığı tabletleri ilgililere teslim etti.
 
ESSİAD üyelerinden temin edilen ve ESSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Metin Akdaş, Yönetim Kurulu Başkanı Güray Korun, Genel Sekreter Can İşbilen ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi A. Sait Gürsöz’ün katılımları ile gerçekleştirilen ziyaretler doğrultusunda 50 adet tablet Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’a, 50 adet tablet ise Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a teslim edildi.
 
İzmir’in depremle ilgili son durumu, kentsel dönüşüm projelerinde gelinen nokta ile depremden etkilenen vatandaşların konut ihtiyacının giderilmesi hakkında gerçekleştirilen görüşmelerde eğitimin ülkenin geleceği için çok önemli olduğu ifade edilerek ESSİAD olarak yaşanan bu zor günlerde özellikle geleceğimiz olan çocuklarımıza destek olunması gerektiği vurgulandı.Slider Altına
Söyleşi