Geliştiriciler İçin Yararlı Bir Araç: FAULHABER Tahrik Hesaplayıcı

17 Ocak 2023 Dergi:

FAULHABER Drive Calculator, geliştiricilerin inanılmaz kısa bir sürede spesifik bir uygulama için uygun tahrik sistemini bulması üzere geliştirilmiş harika bir araçtır. Hem kullanımı kolaydır hem de fonksiyoneldir. Modern ve anlaşılır arayüzü optimum kullanılabilirlik hesap edilerek tasarlanmışken, pek çok diğer yardımcı araç ipuçları da detaylı bilgiler sunar.

Program, daha hızlı hesaplama için yaygın ortalama değerlere sahip genel ön ayarları kullanır. Elbette varsayılan ayarlar, ortam sıcaklığı, besleme gerilimi veya kullanılabilir alan gibi bireysel ihtiyaçlara göre de ayarlanabilir.

Uygun çözümler kullanıcıya açık bir sonuç listesi halinde sunulur. Kullanıcı sonrasında bu listeyi daha da güçlü filtreler kullanarak istediği kadar daraltabilir. FDC şu an iççin yedi tahrik tipinin ve iki çalışma modunun hesaplamasını yapabilmektedir.

Her tahrik sistemi için oluşturulan detay sayfası, hesaplanan termal değerleri ve performans diyagramlarının yanı sıra diğer önemli bilgi ve verileri de gösterir. Bunu benzersiz kılan ise kullanıcının değerleri anında değiştirebilmesi, yeniden hesaplatıp hemen gösterebilmesidir. Hesaplamaya ek olarak, tahrik sistemini tamamlamak için uygun kontroller de görüntülenir. Sonunda ise kullanıcı seçilen çözümleri PDF olarak indirebilir veya doğrudan çevrimiçi olarak talep edebilir.Slider Altına
Söyleşi