Kale Banyo’ya TSE’den COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi

23 Şubat 2021 Dergi:

Kaleseramik’in banyodaki güçlü markası Kale Banyo, Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) belirlediği; hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol değerlendirme programı şartlarını yerine getirerek ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı. Böylelikle Kaleseramik, tüm markalarının üretim alanlarında ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almış oldu.

Üretim süreçlerinde çevreci ve sürdürülebilirlik odaklı hareket ederek yaşam alanlarında sağlık ve hijyenden ödün vermeyen Kale Banyo’nun, Çanakkale Semedeli’ndeki Vitrifiye Fabrikası, TSE tarafından verilen ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ için denetim süreçlerini başarıyla tamamladı.

Pandeminin ilk gününden itibaren mağazalarındaki müşterilerden, çalışanlarına kadar A'dan Z'ye tüm alanlarda tedbirleri özenle alan Kale Seramik, Vitrifiye Fabrikası’nda; ortaya koyduğu çalışan, paydaş ve toplum sağlığı öncelikli güvenli üretim anlayışla TSE’nin belirlediği; hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol değerlendirme programı şartlarını yerine getirerek, ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı.Söyleşi