MyCOPA’da Puanlar Kat Kat

26 Şubat 2021 Dergi: Ocak-Şubat 2021

COPA, ayrıcalıklarla dolu dijital sadakat programı MyCOPA ile, 31 Mart’a kadar iş ortaklarına 3 kat puan kazanarak daha fazla ödül alma imkânı sunuyor. 

MyCOPA uygulaması ile iş ortaklarının tüm işlemlerini kolay ve hızlı çözebilmesini sağlayan COPA, bu uygulama üzerinden geliştirdiği kampanyalar ile iş ortaklarına ayrıcalıklar sunuyor. 12 Şubat itibarıyla başlayan ‘MyCOPA 3 Kat Puan’ kampanyası, üyelere biriktirdikleri puanlar ile daha fazla ödül alma fırsatı sağlıyor. Kampanya çerçevesinde MyCOPA üyeleri, 12 Şubat - 31 Mart 2021 tarihleri arasında yaptıkları Eomix kombi ilk çalıştırmalarından, standart puanın 3 katı puan kazanacak ve biriken puanlarla COPA’nın sunduğu çeşitli ödüller arasından seçim yapabilecek.  

Dijital dönüşüm doğrultusunda iş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA, dijital sadakat programı olan MyCOPA uygulamasıyla dikkat çekiyor. İş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlıca cep telefonlarından çözüm sağlayabilecekleri şekilde tasarlanan MyCOPA uygulaması aracılığıyla COPA, iş ortaklarına  fırsatlar yaratmaya devam edecek.


Etiketler


Söyleşi