Header Reklam
Header Reklam

Pompa Performansını Optimize Etmek İsteyen Armstrong’dan Mobil Uygulama

10 Ağustos 2022 Dergi: Temmuz-Ağustos 2022
Pompa Performansını Optimize Etmek İsteyen Armstrong’dan Mobil Uygulama

Pump Manager'ın tüm avantajları ve bilgileri artık bir mobil cihazda mevcut olabilecek.

Armstrong Fluid Technology, Pump Manager abonelik hizmetinin tüm faydalarını Android ve iOS mobil cihaz kullanıcılarına da sunan bir mobil uygulamayı duyurdu.

Armstrong Design Envelope pompalarının gelişmiş zekası ve bağlanabilirliğinden yararlanan Pump Manager, uyarılar ve bildirimlerle birlikte endüstri lideri pompa analitiği ve performans öngörüleri sağlayan bulut tabanlı bir hizmettir. Hizmet, HVAC sistemlerinde Aktif Performans Yönetimini destekler ve HVAC performansını optimize etmek için çalışırken son kullanıcılar ve servis personeli için değerli bilgiler sunar.

Armstrong Bulut Hizmetleri Global Müdürü Tunji Asiwaju, "Bu yeni uygulama ile servis teknisyenleri, tesis yöneticileri ve operatörler, nerede olurlarsa olsunlar, gerçek zamanlı uyarılar ve performans verileri alabilir. Böylelikle müşterilerinin hizmet süreçlerindeki verimlilik iyileştirmelerinden gerçekten faydalanabilmeleri için belirli bir hizmet ücreti de alabilirler. Bir mobil cihazı kontrol edebilir ve bir pompanın hangi sorunu yaşadığını eşzamanlı öğrenebilirler” diyor.

Uygulama artık Google Play Store ve Apple Store'dan indirilebilir ve "Armstrong Pump Manager" başlığı ile aranarak bulunabilir.

Ek bilgi için www.armstrongfluidtechnology.com 
 Slider Altına