Profesyoneller için Kablosuz Tahliye: ROAIRVAC Vakum Pompaları

02 Temmuz 2022 Dergi: Temmuz-Ağustos 2022

Pille çalışan vakum pompaları ROAIRVAC R32 2.0 ve 5.0 CL, güçlüdür, geri tepmeye karşı dayanıklıdır ve her yerde kullanılabilir.

Klima, soğutma ve ısı pompalarını kurarken, artık bir güç kaynağı gerektiren tek alet vakum pompasıdır. Bu, özellikle çatılarda her zaman böyle değildir. Kanıtlanmış kablolu vakum pompalarına ek olarak ROTHENBERGER, ROAIRVAC R32 CL ile pille çalışan vakum pompaları sunar. Kompakt tasarımları sayesinde bunlar, karşılaştırılabilir büyük, kablolu makinelerden daha hafif ve daha güçlüdür. Ayrıca, güçlü CAS pili, güç kaynağı olmadan 90 dakikaya kadar çalışmanıza olanak tanır.

Çok yönlü, güvenli, mobil

Pil bazlı vakum pompaları ROAIRVAC R32 2.0 ve 5.0 CL, üreticiler arası Cordless Alliance System'den (CAS) bir pil ile etkileyicidir. Sistem, 18V sınıfındaki güçlü LiHD pil teknolojisine dayanmaktadır. Tüm akü paketleri ve şarj cihazları, tüm ittifak ortaklarının kablosuz aletleri ve makineleri ile çalıştırılabilir.

Dahili çek valfler, iki vakum pompasıyla özellikle güvenli çalışmayı sağlar. Bunlar, örneğin pil boşaldığında, güç kaynağı kesildiğinde bile bir vakum sağlayabilir. Bu aynı zamanda yağın sisteme geri dönmesini de engeller!

ROAIRVAC R32 2.0 ve 5.0 CL vakum pompaları, A1, A2L (örn. R32) ve A2 kategorilerindeki tüm soğutucu akışkanlar için uygundur ve bu nedenle çeşitli şekillerde kullanılabilir.

CAS pil gücü sayesinde her yerde kullanıma hazır

Bu özellikler, ROAIRVAC R32 2.0 ve 5.0 CL vakum pompalarını karakterize eder:

  • Egzoz portundaki yağ buharını azaltmak için özel filtre
  • CAS akü: 8 Ah akü ile 90 dakikaya kadar çalışma süresi
  • Geri dönüşsüz: Entegre manyetik çek valf, pil boşken bile vakumu korur
  • Kompakt: Benzer boyuttaki kablolu vakum pompalarından daha hafif ve daha güçlü
  • Aşınmadan çalışma ve uzun hizmet ömrü için fırçasız motor


Slider Altına
Söyleşi