Refco’dan Modern Soğutmacılar için Yenilikçi Uygulama

20 Temmuz 2021 Dergi:

Dijital veri işleme olanaklarını soğutma teknolojisinde de kullanan Refco, REFMESH™ uygulaması ile soğutma teknik personeline yenilikçi bir çözüm sunuyor. AppleStore ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen uygulama, soğutma devrelerinin devreye alınması ve bakımı sırasında kaydedilen tüm ölçülen değerleri birleştirir ve her bir müşteri için kapsamlı bir performans kaydı oluşturur. Basit menü navigasyonu ile müşteri verilerinin ve cep telefonunuzun belleğindeki resimlerin entegrasyonu, yerinde ayrıntılı bir raporun hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar.

Bağlı tüm cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurar ve ağın bir parçası olarak veya bağımsız olarak kullanılabilir. Entegre ekranlar, okumaları kurulum noktasında ve REMATE™ ve REFMESH™ uygulamasında gerçek zamanlı olarak görüntüler. Standart piller veya USB arabirimleri, güç kaynağında maksimum esneklik sağlar. Android ve IOS sistemlerde kullanılabilen REFMESH™ uygulaması, bağlı cihazlardan gelen tüm okumaları toplar ve bunları bir özet raporda birleştirir.

Beraberinde kullanılabilen kablosuz Refco teknolojileri:

WTC Kablosuz sıcaklık kelepçesi, entegre ekranlı, aşırı ısınma ve aşırı soğutmayı hesaplamak için sıcaklık ölçümü yapar. İki düğme ile kullanımı çok basittir. Kablosuz veri iletimi yapabilen cihaz, 6 - 41 mm (1/4" - 1 5/8") çaplı borulara güvenli montaj yapabilmek için güçlü yaylara sahiptir. REFSCALE™ Elektronik şarj terazisi
Çıkarılan ve doldurulan soğutucu akışkan miktarını ölçer. Ağır yükler için sağlam tasarım ve miktarların tam olarak belirlenmesi için yüksek çözünürlük, günlük kullanımda maksimum esneklik sağlar. Programlanabilir alarm, değerleri yüzdesel gösteren seviye göstergesi mevcuttur. Maksimum kapasite: 110 kg / 243 lb’dir.
REFSCALE, REFMATE ve/veya REFMESH'e kablosuz ve kolayca bağlanabilir. Sekizgen şekli sayesinde büyük soğutucu akışkan silindirlerinin güvenli bir şekilde yerleştirilebildiği iki sağlam alüminyum plakadan oluşur. Son derece hassas ölçüm hücresi, asimetrik olarak yerleştirilmiş silindirlerde bile tam ağırlığı gösterir. Referans ağırlıkları ile sahada kalibre edilebilir. Soğutucu tank kapasitesini gösterir. Ağırlığı kg, lb ve oz cinsinden ölçer. Pil veya USB üzerinden esnek güç kaynakları ile çalışabilir.
 

REFMATE™
Dijital Manifold REFMATE™, soğutma devresindeki tüm REFCO ölçüm cihazları arasında bir iletişim merkezi görevi görür. Dahili hafıza kapasitesi, sahada yedi güne kadar uzun süreli ölçümlere izin verir. Soğutucu akışkan ve aygıt yazılımı güncellemeleri bir PC aracılığıyla kolayca yüklenebilir. Ölçülen değerlerin dijital veya analog gösterimi, 0,5 doğruluk sınıfı ile yüksek hassasiyet, kızgınlık ve aşırı soğumanın hesaplanması, sağlam düğmeler aracılığıyla sezgisel kontrol, uygulamalar ve diğer cihazlarla kablosuz iletişim, yedek parça olarak temin edilebilen mekanik bileşenler; diğer özellikleri arasındadır.


Etiketler


Söyleşi