Header Reklam
Header Reklam

S&P Akademi Mart Ayı Eğitimleri; Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon ile Başlıyor

01 Mart 2024
S&P Akademi Mart Ayı Eğitimleri; Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon ile Başlıyor

S&P Akademi’nin Mart ayı eğitim seminerleri; 2 Mart Cumartesi günü Cüneyt Tecer tarafından verilecek Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon semineri ile başlıyor. Saat 11.00-13.00 arasında Google Meet üzerinden çevrimiçi yapılacak seminerde; endüstriyel mutfaklarda havalandırma ve filtrasyonun ayrı konular olsa dahi, ideal bir mutfak için bir bütün olarak nasıl ele alınması gerektiği hakkında detaylı bilgiler verilecek. Endüstriyel mutfaklarda havanın idealize edilebilmesi için dikkat edilmesi ve uyulması gereken prensipler anlatılacak.

Bu semineri 6 Mart Çarşamba günü saat 13.00-15.00 arasında yapılacak Filtreler semineri izleyecek. Seminer, Eyüp Oğuz tarafından verilecek.

Bir sonraki seminerin konusu ise “Toz Toplama ve Duman Emiş ve Filtreleme Sistem Tasarımı Nasıl Yapılır?” başlığını taşıyacak. 13 Mart’ta saat 13.00-15.00 arasında yapılacak seminer, Burak Boysan tarafından verilecek.

Ücretsiz olan S&P Akademi seminerlerine katılabilmek için https://akademi.solerpalau.com.tr/ adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.


Etiketler


Slider Altına