Header Reklam
Header Reklam

Termo Teknik Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişleterek Kesintisiz Büyümeyi Sürdürüyor

12 Kasım 2023
Termo Teknik Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişleterek Kesintisiz Büyümeyi Sürdürüyor

Termo Teknik, kesintisiz tedarik olanaklarını artırmak amacıyla Çorlu’da bulunan panel radyatör fabrikasında yatırımlara, son kullanıcı ve ısıtma sektörü profesyonellerine daha yakın olmak amacıyla da bayi ve yetkili servis ağını genişletmeye devam ediyor.

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olarak, Çorlu’da kurulu bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında, Silüet ve Termolux serisi panel radyatörleri üreterek, yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştiren, İngiltere’de, hatayı sıfıra yakın seviyeye indiren 6 sigma kalite yönetimi ile ödüllü tesislerde  üretilen  LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ve EVOMAX 2 Duvar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisini de Türk tüketicisine sunan Termo Teknik bayi ve yetkili servis ağını genişletmeye devam ediyor. 

Türkiye’nin tamamında 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile faaliyet gösteren Termo Teknik, her koşulda iş ortaklarının yanında olmayı gelişim stratejisinin bir parçası olarak görüyor. 

Termo Teknik Türkiye Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, bayiler ile sıkı iletişimin pandemi ve deprem felaketi dönemlerinde ve sonrasında artarak sürdüğünü, yeni bayilerin katılımı ile  Termo Teknik’in son kullanıcılara ve ısıtma sektörü profesyonellerine daha yakın hale geldiğini söyledi. 

“Her Koşulda Ortak Çözümler Geliştirmeyi Önemsiyoruz”

Bayilerin gelişiminin Termo Teknik açısından çok önemli olduğunu belirten Bayramoğlu şöyle devam etti: “Ürünlerimizin satış, montaj ve tamirini gerçekleştiren iş ortaklarımız faaliyetimizin en önemli parçalarından birisini oluşturuyor. Bayilerimize kesintisiz ürün sağlamaya, eğitim faaliyetlerimiz ve toplantılarımızla teknik gelişimlerine destek sunmaya özen gösteriyoruz. Ziyaretlerimizle bire bir iletişimimizi en üst düzeyde tutuyor, her koşulda ortak çözümler geliştirmeyi önemsiyoruz”

Termo Teknik Yatırımlarını Kesintisiz Sürdürüyor

Termo Teknik’in kesintisiz tedarik olanaklarını artırmak amacıyla, Çorlu’da bulunan panel radyatör fabrikasında yatırımlara devam ettiğini hatırlatan Bayramoğlu, fabrikada üretim kapasitesinin yıllık 4.5 milyon adetten, 5.5 milyon adete çıktığını,  enerji verimliliği, robot teknolojisi, otomasyon gibi alanlara da yatırım yapılarak sürdürülebilirliğe katkı sunulduğunu ve mevcut 10.700m2 mamul depolama alanına ilaveten 6.900m2’lik bir depolama alanı oluşturduğunu söyledi.

“İş Ortaklarımızın Yanındayız”

Bayramoğlu, Termo Teknik’in üretim yapmaya, iç ve dış pazarlara ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaya, iş ortakları ile güven ve istikrara dayanan ilişkisini artırarak sürdürmeye devam edeceğini belirterek şöyle devam etti: “Türkiye’de 57 yıllık bir geçmişe sahip,  güçlü ve köklü bir kuruluş olarak elimizdeki olanakların tümüyle, iyi günde, kötü günde aileden gördüğümüz iş ortaklarımızın yanında olmak prensibiyle hareket ediyoruz. Termo Teknik ailesi olarak en iyiyi yapmak, müşterilerimize üst düzeyde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.”Slider Altına