Header Reklam
Header Reklam

Testo'dan yeni ürünler: 11 ölçüm cihazı, 9 ölçüm parametresi, 1 uygulama

22 Ocak 2023 Dergi: Ocak-Şubat 2023
Testo'dan yeni ürünler: 11 ölçüm cihazı, 9 ölçüm parametresi, 1 uygulama

testo’nun yeni dijital HVAC ölçüm cihazları HVAC teknik personeline kolay ve hızlı bir şekilde hassas okumalar sunar.

İyi bir ölçüm teknolojisi aynı zamanda akıllı olması gerekir. Bu nedenle testo Smart App sayesinde kompakt yeni testo dijital HVAC ölçüm cihazları, akıllı telefon ile doğru okumaları mümkün kılar.

testo Smart App ile her zaman yalnızca en önemli ölçüm menülerine sahip olmanın yanı sıra “akıllı asistan” yardımıyla her zaman dokümantasyon ve ölçüm değeri depolaması da mümkündür.

Yeni testo dijital HVAC ölçüm cihazları kompakt tasarıma sahiptir. Sezgisel kullanım, temel ihtiyaçlara indirgenmiş yüksek teknoloji, raporları yerinde yazdırma avantajlarına sahip cihazlar, pratik, kompakt ve sağlam bir çanta içinde teslim edilir.

Anında bir bakışta net ölçüm sonuçları sunan cihazlar, testo Smart App ile kolaylıkla konfigüre edilebilir, sadece birkaç tıklama ile ayarları yapmak mümkündür. Otomatik hacimsel akış hesaplaması için kanal çapı yeterlidir. Müşterilere akıllı telefonda gerçek zamanlı ölçüm eğrileri gösterilebilir.

  • Uygulamada kanıtlanmış dijital problar: Uzun süreli kararlı, tekrarlanabilir ve doğru ölçüm sonuçları için
  • Yararlı ölçüm menüleri: Her cihazda tek nokta ve zaman eğrisi ölçümü
  • Kompakt bir şekilde basitleştirilmiş karmaşık ölçümler: Örneğin, yaşam alanı havalandırmasının çok kolay ölçümü, ayarlanması ve belgelenmesi
  • testo Smart App ile dokümantasyon: Tamamen evraksız.

İnsanların iç mekanlarda vakit geçirmekten keyif almalarını sağlamak için klima ve havalandırma sistemleri modern binalar için çok önemli bir faktördür. Buna göre, uygun ölçüm teknolojisi ile odalara yeterli taze havanın verilmesi ve yetersiz taze havanın tüm HVAC üniteleri için mümkün olan en iyi verimlilikle dışarı atılmasının sağlanması önemlidir. Testo’nun yeni akış hızı ölçüm cihazları ve akıllı App desteğiyle kanalda, havalandırma çıkışlarında ve dengeli konut havalandırmasını ayarlarken bu görevler; hızlı, kolay, hassas bir şekilde gerçekleştirilebilir.



Slider Altına