Header Reklam
Header Reklam

Vaillant’ın Akıllı Ürünleri ve Benzersiz Hizmeti Sakarya Halkıyla Buluşuyor

05 Aralık 2023
Vaillant’ın Akıllı Ürünleri ve Benzersiz Hizmeti Sakarya Halkıyla Buluşuyor

Vaillant Türkiye, Sakarya yetkili satıcısı Normtek’in yeni showroom’uyla tüketicilerini, Vaillant’ın akıllı ürünleri ve benzersiz hizmetleriyle tanıştırmayı hedefliyor.
Uzun ömürlü, yakıt tasarrufu sağlayan ve çevreci ürünleri ile müşteri memnuniyetinde mükemmelliği hedefleyen Vaillant Türkiye’nin Sakarya Yetkili Satıcısı Normtek’in yeni showroom’u açıldı. Açılışa, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Siyasi Parti İl yöneticileri, SATSO Komitesi Başkanı A. Akgün Altuğ ve komite üyeleri, bölgedeki Vaillant yetkili satıcıları ve tesisat firma yetkilileri ile Vaillant Satış Direktörü Fatih Aylı, Bölge Müdürü Özgür Duman, Kurumsal Birim Müdürü Hüseyin Arlı ve Teknik Eğitim Müdürü Hakan Akay katıldı. 
 
“Sakarya Vaillant için önemli bir yere sahip”
Vaillant Türkiye Satış Direktörü Fatih Aylı, Sakarya pazarının Vaillant için önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Aylı, “Normtek ile Sakarya’daki iddiamızı sürdürüyoruz. Bu bölgede ısı pompası, VED ani su ısıtıcısı gibi ürünler başta olmak üzere elektrikli ürün gamımızla öne çıkıyoruz. Sakarya yetkili satıcımız Normtek’in yeni showroom’u ile dünyadaki yeni uygulamaları, üstün teknolojiye sahip akıllı ürünlerimizi ve benzersiz Vaillant hizmetlerini tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.  Slider Altına