Header Reklam
Header Reklam

Warmhaus, Mükemmel Müşteri Memnuniyetinde Gold Ödülün Sahibi Oldu

23 Şubat 2024 Dergi: Mart-Nisan 2024
Warmhaus, Mükemmel Müşteri Memnuniyetinde Gold Ödülün Sahibi Oldu

Warmhaus, müşteri memnuniyetini ölçen platform şikayetvar tarafından verilen A.C.E Awards’ta (Achievement in Customer Excellence/ Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülleri) “Gold” Ödülü’nü aldı. Warmhaus bu ödülle beraber iki yıl üst üste Gold Ödülü’nü almış oldu.

Müşteriler ile markalar arasında köprü görevini üstlenen şikayetvar platformu 19 Şubat Pazartesi günü Mandarin Oriental Bosphorus Otel’de gerçekleştirdiği organizasyon ile A.C.E Awards (Achievement in Customer Experience/Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı) Ödüllerini sahiplerine takdim etti. Bu yıl 9’uncu kez düzenlenen ve markaların uçtan uca şikayet yönetim becerisinin ödüllendirildiği A.C.E. Awards’ta müşteri deneyimini en iyi yöneten 118 marka ödül aldı.  

Müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalara ödüllerin verildiği etkinlikte, Warmhaus kombi ürün grubunda müşteri memnuniyetini en iyi yöneten firmalar arasında ikinci sırada yer alarak Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödüllerinde “Gold” Ödülü almaya hak kazandı. Warmhaus, müşteri memnuniyeti oranı, müşteri kaybını önlemedeki başarı oranı, şikayet oranı ve şikayet yönetim sürecindeki değerlendirmeler sonucunda bu ödüle layık görüldü. Ödülü Warmhaus’u temsilen Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Gökhan Akdağ teslim aldı. Slider Altına