Header Reklam
Header Reklam

Wavin Türkiye, “Güven İnşa Ediyoruz” Mottosu ile Antalya’da 2024 Bayi Toplantısını Gerçekleştirdi

22 Şubat 2024 Dergi: Mart-Nisan 2024
Wavin Türkiye, “Güven İnşa Ediyoruz” Mottosu ile Antalya’da 2024 Bayi Toplantısını Gerçekleştirdi

“Güven İnşa Ediyoruz” teması ile 15-17 Şubat tarihleri arasında Lara Barut Collection’da düzenlenen etkinlikte, Wavin Türkiye Genel Müdürü Fatih Asal, geçmiş seneleri değerlendirirken 2024 hedeflerini bayiler ile paylaştı. Dünyada bina ve alt yapı alanında pek çok ilke imza atan Wavin Group’un sürdürülebilir şehirler ve dayanıklı binalar için tasarladığı yeni inovatif ürünleri hakkında da bilgiler verdi. Asal, bayilerle birlikte gerçekleştirilen, Türkiye çapında ve ihracat ülkelerinde ses getiren referans projelerini de paylaştı.

Merkez Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü Mariola Michalczyk Wavin Group’un global ve yerel pazarlama stratejilerini bayilere aktardı. Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkiye Merkez Bankası Eski Baş Ekonomisti Hakan Kara’nın konuk konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, ekonomide mevcut durum, 2024 ekonomik beklentileri ve inşaat sektöründe olabilecek senaryolar değerlendirildi; konuklardan gelen sorular cevaplandı. Gecenin devamında ise katılımcılar Işın Karaca'nın muhteşem sesi ile keyifli anlar yaşadı.

Etkinlikle ilgili olarak Fatih Asal: “Wavin Türkiye olarak bayilerimizin, inşaat ve alt yapı sektöründeki hizmetleri ile ülkemizin ve dünyanın sürdürülebilir geleceğini inşa ettiğinin bilincindeyiz. Onlar, Wavin Türkiye’nin tutkuyla yürüdüğü bu yolda güvenilir ortaklarımızdır ve birlikte daha parlak, daha yeşil bir geleceğe giden yolda beraber yürüyoruz. Bayilerimizle omuz omuza duruyor, yolculuklarının her adımında onlara beraber yürüyerek ‘güven inşa ediyoruz’. Bu gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve katılım, bayilerimizle olan sağlam iş birliğimizin ve yol arkadaşlığımızın en büyük kanıtıdır. Bizi bu yolda destekleyen ve bu üç günü bizimle geçiren tüm bayilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” açıklamasında bulundu.


 Slider Altına