Header Reklam
Header Reklam

Wilo, Bayilerinin Satış Ekibine Yeni Katılan Üyeleri için Step-1 Eğitimlerini Tamamladı

22 Eylül 2022
Wilo, Bayilerinin Satış Ekibine Yeni Katılan Üyeleri için Step-1 Eğitimlerini Tamamladı

Dünya genelinde kamu ve özel projelerde fark yaratan çalışmalarda lider olan Wilo, bayilerinin satış ekibine yeni katılan üyeleri için Step-1 eğitimlerini tamamladı. Sektörün dijital öncülerinden biri olan Wilo, akıllı ürün teknolojileri üzerine verdiği eğitimlerle Wilo ailesinin üyelerine katkı sağlamaya devam ediyor. 15-16 Eylül tarihlerinde Wilo Merkez Binasında gerçekleşen eğitimde, Temel Pompa Teknolojileri, Pompa Çalışma Prensipleri, ERP Regülasyonu-Çalışma Modları, Temel Pompa Teknolojileri, Sirkülasyon Pompaları, Hidrofor Sistemleri, Wilo Select ile Pompa Seçimi gibi başlıca temel konular ele alındı.

İnovatif teknolojisi ile 150 yıldır tüm dünyada, 30 yıldır ise Türkiye’de pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, tüm dünyada çalışanlarının mesleki gelişimini destekleyen ve stratejik becerilerin oluşturulmasına yardımcı olan eğitim programları sunuyor. Bu programlar kapsamında Wilo Türkiye, bayilerinin satış ekiplerine yeni katılan üyeler için Step-1 eğitimleri gerçekleştirildi. Wilo Türkiye’nin İstanbul’daki genel merkezinde gerçekleşen iki günlük eğitime Türkiye’nin farklı bölgelerinden 40 kişi katıldı. Yoğun ilgi gören eğitimlere katılanlar su teknolojileri ve pompa sistemleri hakkında detaylı bilgileri elde etme şansı buldu.

Eğitimlerle ilgili bilgi veren Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Banu Kiper; “Wilo olarak, çalışanlarımıza küresel bir ortamda hem profesyonel hem de kişisel anlamda gelişebilecekleri eğitimler sunuyoruz. Bu kapsamda Wilo Türkiye satış ekibine yeni katılacaklara verilen eğitimlerle ekibimizin, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan, etkili çözümler sunan birer partner olmasını arzu ediyoruz. Pompa ve pompa sistemleri sektöründeki liderliğimizi, inovatif teknolojimizle değişen zamana uyum sağlayarak devam ettiriyoruz. Sürekli yeni kalmak ve teknoloji dünyasına uyum sağlamak için eğitimler çok önemli. Pandemi dönemi boyunca ayrı kaldığımız mesai arkadaşlarımızla tekrar böyle bir eğitimde buluşmak bizim için çok kıymetli. Bizler birlikte yakaladığımız sinerjiyi müşteri ve partnerlerimize daha başarılı bir hizmet ağıyla sunmak için büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Wilo Türkiye ailesinde yer alan hem bayilerimiz hem de servis ağımızdaki iş ortaklarımız için, önümüzdeki dönemde de yeni eğitim programları düzenleyerek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.Slider Altına