Header Reklam
Header Reklam

Wilo Türkiye 2023 İş Ortakları Buluşmasında Gelecekteki Hedefler Ele Alındı

14 Haziran 2023
Wilo Türkiye 2023 İş Ortakları Buluşmasında Gelecekteki Hedefler Ele Alındı

Dünya genelinde su teknolojilerindeki öncü çalışmaları ile öne çıkan ve bina teknolojileri, su yönetimi, endüstri alanlarında faaliyet gösteren Wilo, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayileri ile bir araya geldi. İstanbul’daki merkez ofiste gerçekleştirilen toplantıda, şirketin 2023 hedefleri, gelecek öngörüleri ve yeni dönem projeleri ele alındı. 

Su teknolojileri alanında inovatif çözümleri ile tüm dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yılı aşkın süredir pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, bayi temsilcileri ile İstanbul’da bir araya geldi. Wilo ailesine yeni katılan bayilerin tanıştırılması ile başlayan programda, açılış konuşmasını Wilo Türkiye Genel Müdürü Altuğ Arkaya yaptı. Arkaya, konuşmasında Wilo’nun dünü, bugünü ve gelecek vizyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Arkaya’nın ardından söz alan Wilo Türkiye Satış Direktörü Fatih Öner ise Wilo’nun bayilik sistemi, yeni ürünler ve yürütülen projeler hakkında bilgi verdi. Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Ekonomist Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu’nun konuk olarak katıldığı programda Aslanoğlu, Türkiye ve dünya ekonomisindeki güncel konuları değerlendirdi. Fabrika ziyaretinin de yapıldığı etkinlik sonrasında davetliler, tekne turu ve keyifli bir akşam yemeği ile yorgunluklarını atma fırsatı buldu. 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Altuğ Arkaya; “Dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri’nden biri olarak sürdürülebilirlik stratejimiz kapsamında iklimin korunması, temiz su ve toplum için birlikte çalışıyoruz. Borussia Dortmund (BVB) sponsorluğumuz kapsamında bu yıl “Scoring for Sustainability” programına imza attık. Bu kapsamda BVB ile güçlerimizi birleştirerek toplum, temiz su ve hepimizin paylaştığı gezegen için sorumluluklarımızın bilinci çalışmalarımızı yürütüyoruz. Herkes katkıda bulunursa iklim değişikliğine karşı maçı kazanabileceğimize inanıyoruz. BVB ile birlikte Türkiye ve Suriye’de yaşanan depremden etkilenen bölgelerdeki insanlara içilebilir su sağlanmasına yardımcı olmak için PAUL Portatif Su Filtresi ürünümüzü, bayilerimiz ve servis ortaklarımızın yardımıyla bölgelere ulaştırdık. Diğer bir sürdürülebilirlik projemiz olan BlueDrop ile de Wilo-Actun OPTI-MS dalgıç pompa ile kuyu suyu filtrelenerek ihtiyaç duyulan içme ve kullanma suyunu minimum karbon emisyonuyla sağlamayı planlıyoruz. Birlik ve beraberliğin gücünü bir kez daha görmüş olduğumuz bugünlerde tüm destekleriniz ve azminiz için gönülden teşekkür ediyorum. Wilo Türkiye olarak her zaman sürdürülebilir ve daha iyi bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Etiketler


Slider Altına