Header Reklam
Header Reklam

Wilo Yıldızlarıyla Sürdürülebilir Su Teknolojilerinin Geleceğini Şekillendiriyor

15 Ekim 2023 Dergi: Eylül-Ekim 2023
Wilo Yıldızlarıyla Sürdürülebilir Su Teknolojilerinin Geleceğini Şekillendiriyor

Üstün donanımı ve dünya genelinde 150, Türkiye pazarında 30 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinin öncüsü olarak faaliyet gösteren Wilo; Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen bayi satış ekipleriyle Ordu’da buluştu. Ordu'da gerçekleştirilen "Wilo’nun Yıldızları Buluşuyor" etkinliğinde katılımcılar, güç birliği yaparak sürdürülebilir su teknolojilerinin geleceğini şekillendirmeye yönelik stratejileri paylaştı.
Su teknolojilerinin öncü markası Wilo, Ordu’da düzenlediği çalıştayda bayilerinin satış ekipleriyle bir araya geldi. Üç gün boyunca süren etkinlikte Wilo'nun sürdürülebilir gelecek hedefleri, yeni projeleri ve ürün inovasyon çalışmaları masaya yatırıldı. Programın zengin içeriği arasında şehir gezileri, takım oyunları, yeni ürün tanıtımları, “Pump Masters” yarışmasının final sunumları, şehir ve yayla gezileri gibi çeşitli etkinlikler yer aldı. 
“Pump Masters” ödülleri sahiplerini buldu
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlanan “Pump Masters” yarışmasında finale kalan projeler, jüri ve katılımcılar tarafından değerlendirildi.  En çözüm odaklı, en dijital, en enerji verimli ve sürdürülebilir projeler başlıklarında dereceye giren projelere ödülleri takdim edildi.
Çalıştayda Wilo ekibi 2023 yılının son çeyreğinde sahadaki ekipleri ile bir araya gelerek, 2023 yılındaki başarılarını, hedef ve öngörülerini bayi çalışanlarıyla paylaşarak güçlü bir iş birliği oluşturdu ve sürdürülebilirlik hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Karadeniz’in, Ordu’nun doğal güzelliklerinin de keşfedildiği keyifli etkinlikte Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projelerde en büyük pay sahibi olan saha ekiplerine teşekkür edildi. Bayilerle yapılan buluşmada Wilo'nun gelecekteki hedeflerine ulaşmak için ortak bir vizyon oluşturuldu ve bu vizyonu hayata geçirme yolunda ilk tohumlar atıldı. Çalıştayda ayrıca Pump Masters yarışması kapsamında enerji verimliliği yüksek, sürdürülebilir ve teknolojik sistemlerimizle topluma değer katan çalışmalar birlikte değerlendirildi. Slider Altına