ISK-Teknik Dergisi

DSYG, 20 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Mekanik tesisat ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, ısı ve enerji alanlarında pazarda yer alan cihaz ve sistemlerin, uygulama, montaj, işletmeye alma, bakım ve servisini konu alan teknik yazılar, röportajlar, ürün tanıtımları, haberler.

Hedef Kitle

Mekanik tesisat ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, ısı ve enerji alanlarında pazarda yer alan cihaz ve sistemlerin, uygulama, montaj, işletmeye alma, bakım ve servis mühendisleri, uygulama firmaları, tekniker ve teknisyenleri, tesis teknik işletmecileri, ISK firmaları servis yöneticileri, meslek yüksek okulları ve liseleri öğretmenleri.

SahibiYayın Hayatına Başlama Tarihi
Asrin Bakır Gerçek Şubat 2007
Sorumlu Yazı İşleri MüdürüPeriyodu
Oya Bakır İki Aylık (yılda 6 sayı)
Yazı İşleri MüdürüTirajı
Gökçen Parlar 5.000 (net)
Yazı İşleri Sorumlusu 
Nihan Kolçak  
Reklam Grup Koordinatörü 
Asrin Bakır Gerçek ISSN:1306-9721
Reklam Müdürü
Emin Deniz Demirek
Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize abone olun.

sosyal medyada takip edin: iskteknik.com