Fluke Ti401 PRO Termal Kamera

06 Haziran 2021 Dergi:

Fluke Ti401 PRO Termal Kamera ile her zamankinden daha güvenle ve daha hızlı sonuçlar verecek şekilde termal görüntüleme incelemeleri gerçekleştirilebilir.

640x480 çözünürlüğe sahip Fluke Ti401 PRO, daha keskin ve daha canlı görüntüler, daha detaylı sıcaklık ölçümlerinin yanında Fluke’tan beklenen sağlamlık ve kullanım kolaylığı da sunar. Popüler kabzalı tasarım tek el ile kullanıma olanak tanır. 3,5 inçlik (yatay) LCD ekran ile bir hata asla gözden kaçmaz. Fluke Connect Masaüstü yazılımı ile termal verileri yayımlama ve kamerayı uzaktan kontrol etmek mümkün.

Temel özellikler

  • Saniyeler içinde odaklanmış görüntüler. LaserSharp™ Auto Focus, belirtilen hedefe mesafeyi hesaplayarak anında odaklamayı ayarlayan ve görüntüleyen yerleşik bir lazer mesafe ölçer kullanır.
  • 640 x 480 çözünürlüklü görüntü kalitesi ve 5,7 inç tablet boyutunda dokunmatik ekran ile küçük ayrıntıları görme
  • Patentli IR-Fusion™ teknolojisi ile kızılötesi ve görünür ışığı ayarlayarak daha fazla ayrıntı görme
  • Verileri yönetme, birden fazla ölçüm yapma (mekanik, elektriksel ve termal) ve bunları ekipmanın bir parçası olarak Fluke Connect™ yazılımı ile düzenleme
  • Enerji iletimi ve yüksek çözünürlüklü termal görüntüleri üretmek için tam anlamıyla en iyi optik çözüm. Fluke sadece %100 elmas ile işlenmiş, özel kaplamalı, germanyum objektifler kullanır.


Söyleşi