Testo’dan Yeni Dijital Manifoldlar

13 Ocak 2021 Dergi: Ocak-Şubat 2021

Testo’nun yeni dijital manifoldları ile soğutma alanındaki ölçüm işleri artık daha kolay, daha hızlı ve daha rahat olacak. 

Kullanışlı, sağlam, akıllı: Klima ve soğutma alanındaki müteahhitler ve teknisyenler için, artık ölçüm teknolojisinde dünya pazarı lideri Testo’nun yeni dijital manifoldları var. Geleneksel olarak analog veya dijital olarak modern olsun, yeni cihazlar tüm kullanıcı gruplarına ve ölçüm türlerine uygundur ve tüm ölçüm zorluklarının üstesinden gelir. Yeni dijital manifoldlar, büyük grafik ekran ve akıllı telefon aracılığıyla hızlı ölçüm ve kolay kullanım sağlar - ancak yine de maksimum derecede kompakt ve sağlamdır. Tamamen dijital olarak çalışırlar, son derece sağlamdırlar, IP 54 koruma sınıfına sahiptirler ve soğutma sistemleri ve ısı pompaları üzerinde günlük çalışmayı daha da kolaylaştıran birçok fonksiyonları vardır. Yeni dijital manifoldlar pratik kitler halinde gelir - böylece kullanıcılar tüm ölçüm görevleri için hemen optimum şekilde donatılır. 

testo 550s ve testo 557s: Bluetooth ve 2-yollu veya 4-yollu valf bloğuna sahip akıllı dijital manifoldlar

testo 550s ve testo 557s dijital manifoldlar, klima ve soğutma sistemleri üzerinde çalışmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Geniş grafik ekran, tüm ölçüm verilerinin daha net görüntülenmesini ve sonuçların değerlendirilmesini garanti eder ve veriler daha sonra kablosuz olarak testo Smart App uygulamasına aktarılabilir. Yönlendirmeli menüler, ölçüme eşlik eder ve önemli parametrelerin otomatik olarak kaydedilmesini sağlar. Bluetooth problar, 150 m’ye kadar bir mesafeye kablosuz ve otomatik olarak bağlanabilir, bu da testo 550s ve testo 557s ile çalışmayı daha da kolaylaştırır. 

testo 550i: Bluetooth ve 2-yollu valf bloğuna sahip App-kontrollü dijital manifold 

testo 550i, bir akıllı telefon veya tablet ile tamamen kontrol edilebilen, piyasadaki en küçük tam dijital manifolddur. Aynı zamanda IP54 koruma sınıfına sahip sağlam gövdesi sayesinde maksimum güvenilirliği garanti eder. Sıcaklık, basınç ve nem için kablosuz testo Akıllı Problar ile Bluetooth 5.0 üzerinden kablosuz ve otomatik olarak iletişim kurar ve testo Smart App uygulamasında parametreleri otomatik olarak hesaplar: testo 550i böylece günlük servis ve bakım işlerinde önemli ölçüde zaman kazandırır.

testo 552i - App-kontrollü kablosuz vakum probu

Yeni vakum probu testo 552i kullanıcılar için işleri kolaylaştırır: Vakum, herhangi bir soğutucu akışkan kaybı olmaksızın, kablosuz ve hortumsuz olarak ve tek bir servis portu üzerinden ölçülür. Ölçüm değerleri, dijital manifoldun ekranında veya testo Smart App uygulamasında gösterilir. Prob, çok sayıda akıllı işlevi (örn. vakumun grafiksel gösterimi) destekleyen testo Smart App uygulaması ile Bluetooth üzerinden iletişim kurar. Sağlam, ergonomik dış gövdesi ve kanıtlanmış ölçüm teknolojisi ile testo 552i vakum probu, kompakt ve güvenilir bir alettir. 

Testo Smart App - bir bakışta tüm veriler

Hepsi bir arada: testo Smart App uygulaması, yeni dijital manifoldların ve Testo’nun diğer Bluetooth özellikli ölçüm cihazlarının optimum tamamlayıcısıdır. Ölçümün ve dokümantasyonun gerçekleştirilmesi Smart App ile kolay ve mobildir: Sezgisel menüler, ölçümün konfigüre edilmesi ve uygulanması boyunca kullanıcıyı adım adım yönlendirir. Ölçüm verileri, sonuçların hızlı bir şekilde değerlendirilmesine olanak sağlayan açıklayıcı ve grafiksel şekilde ekranda görüntülenir. Tek bir tıklama ile raporlar doğrudan sahada oluşturulabilir ve e-posta ile PDF veya CSV dosyaları olarak gönderilebilir. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. 

Yeni dijital manifoldların piyasaya sürülmesi dünya çapında bir kampanya ile destekleniyor. “Bir bakışta her şey. Ellerinizde.” sloganı, benzersiz özellikleri kısa ve öz bir şekilde aktarıyor: Manifoldların geniş grafik ekranı ve akıllı telefon ile hızlı ölçüm ve kolay kullanım, ayrıca maksimum kompaktlık ve sağlamlık. 
 Söyleşi