Wipcool Yıkama Makineleri ile Klimalarda Temizlik

04 Şubat 2021 Dergi: Ocak-Şubat 2021

Sıcak buhar, su ve ozonla temizleme

Özellikle bugünlerde içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, temizlik ve bakımın ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşıldı. Temizlik, bakım ve yüksek sıcaklıklara dayanamayan virüsler için yüksek sıcaklıkta buhar uygulanması önemli yöntemlerden biri.

Buhar ve ozon fonksiyonuna sahip Wipcool C30S modeli 140 °C’de sıcak buhar üretebiliyor. Vente Teknoloji bünyesinde yer alan, haricen bir kovadan ya da su kaynağından emiş yapabilen sıcak buharlı yıkama cihazı Wipcool C30S bunun yanında ozon da üretebiliyor. Ozonlu temizlik kötü kokan buzdolapların kokusunu gidermek, sebillerin rutin temizliğini yapmak gibi alanlarda da kullanılıyor.

Cihaz, soğuk su ve döner başlığıyla (nozul) klima dış ünitesi gibi giriş alanı dar yerlerde rahatça yıkama yapmayı sağlıyor. Aynı zamanda sıcak su ile klima temizliği ve bunun yanında akla gelebilecek farklı alanlarda da temizlik adına uygulamalarda kullanılabiliyor.

Kablosuz çalışan Wipcool C10B klima yıkama makinesi rahatlıkla taşınabiliyor, kendi üzerinde su haznesi bulunmuyor ve haricen bir kovadan ya da su kaynağından emiş yapabiliyor.

Kimyasal ile birlikte kullanılabilen Wipcool C25 şarjlı klima yıkama makinesi ön tarafında bulunan haznesi ile kimyasalı kullanıyor, cihaza herhangi bir zararı olmuyor. Tabanca tipi ve kablosuz olması da kolaylıkla taşınmasını sağlıyor.Söyleşi