Hilti Lazermetreler

08 Mart 2016 Dergi: Kasım-Aralık 2015

Hilti, inşaat profesyonellerine sunduğu hem dış hem de iç mekân ölçümleri için ideal lazermetreleriyle dikkat çekiyor. iF Product ve Red Dot tasarım ödüllerine sahip olan Hilti Lazermetreler, Pulse Power teknolojisi sayesinde 1 mm hassasiyetinde ölçüm yapabiliyorlar. PD-E Lazermetre ile dış mekân ölçümlerine, PD-I Lazermetre ile de iç mekân ölçümlerine imkân tanıyan Hilti, yeni kompakt tasarımlı PD 5 Lazermetre ile tek tuşla kullanım kolaylığı sunuyor.

Açık alanda 200 metreye kadar ölçüm

Dış mekân ölçümleri için çözüm sunan Hilti PD-E Lazermetre, 360 derece açı sensörü, dış ortam modu ve optik dürbünüyle pratik bir çalışma vadediyor. Grafik ekran ve ikonlar sayesinde ölçüm fonksiyonlarına kolay ulaşım sağlayan Hilti PD-E Lazermetre, otomatik kulakçık tanıma ve kısayol ikonlarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Suya ve toza dayanıklı olan Hilti PD-E Lazermetre, LED ışıkları sayesinde referans noktasını rahatlıkla görebilmeyi sağlıyor. Hassasiyeti sayesinde iç mekân uygulamaları için ideal olan Hilti PD-I Lazermetre, kulakçığı sayesinde ulaşımı zor yerlere de erişim olanağı tanıyor. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla zorlu şantiye şartlarına uyum gösteren Hilti PD-I Lazermetre ürününde çok kısa mesafelerin ölçümünde “minimum mesafe” kısıtlamasının olmaması çalışmalara kolaylık getiriyor.

Kompakt tasarım

Ölçüm işlerine pratiklik katan Hilti PD 5 Lazermetre, yeni kompakt tasarımı ile her cebe rahatlıkla sığıyor. Tek tuşla kullanım kolaylığı sağlayan Hilti PD 5 Lazermetre, otomatik arka plan ışığı ve otomatik kendini kapatma özellikleriyle tercih ediliyor.


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi